Ana sayfa Haberler

Bilim adamları nano ölçekte karbon yapılandırmanın yeni bir yolunu buldular

Çin Shenzhen City Breaker Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Shenzhen City Breaker Co., Ltd. Sertifikalar
Excellent quality and fast delivery.

—— Victor

I want to say that your products very good. Thank you for all your suggestion, also good after sales service.

—— Mr Abílio Cipriano

Easy to talk with, very professional and fast service, the flag quality is super good. Even better than we ordered from Germany!!

—— Germany Fabian Scherb

Ben sohbet şimdi
şirket Haberler
Bilim adamları nano ölçekte karbon yapılandırmanın yeni bir yolunu buldular
hakkında en son şirket haberleri Bilim adamları nano ölçekte karbon yapılandırmanın yeni bir yolunu buldular

While the tiny carbon lattice has been fabricated and tested in the lab, it's a very long way off practical use. Küçük karbon kafes laboratuvarda üretilmiş ve test edilmiş olsa da, pratik kullanım için çok uzun bir yol. But this new approach could help us build stronger and lighter materials in the future - which is something that's of great interest to industries such as aerospace and aviation. Ancak bu yeni yaklaşım, gelecekte daha güçlü ve daha hafif malzemeler üretmemize yardımcı olabilir - bu, havacılık ve havacılık gibi endüstrileri ilgilendiren bir şeydir.
What we're talking about here is something known as a nanolattices - porous structures like the one in the image above that's made up of three-dimensional carbon struts and braces. Burada bahsettiğimiz şey, nanolattices olarak bilinen bir şey - yukarıdaki resimde üç boyutlu karbon dikmeler ve parantezlerden oluşan gözenekli yapılar. Due to their unique structure, they're incredibly strong and lightweight. Benzersiz yapıları nedeniyle inanılmaz derecede güçlü ve hafiftirler.
Usually these nanolattices are based around a cylindrical framework (they're called beam-nanolattices). Genellikle bu nanolattisler silindirik bir çerçeveye dayanır (bunlara ışın-nanolattices denir). But the team has now created plate-nanolattices, structures based around tiny plates. Ancak ekip şimdi küçük plakalar üzerine kurulu yapılar, plaka-nanolattices yarattı.

hakkında en son şirket haberleri Bilim adamları nano ölçekte karbon yapılandırmanın yeni bir yolunu buldular  0

Pub Zaman : 2020-06-10 11:26:01 >> haber listesi
İletişim bilgileri
Shenzhen City Breaker Co., Ltd.

İlgili kişi: Mr. fov

Tel: 18810166789

Faks: 86-189-4289-0330

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)